Poprvé na bohoslužbu

VÍTEJTE NA ZÁLOMU!
Jsme rádi, že jste zavítali na naše stránky! Naše společenství se setkává každou neděli od 9:30 hodin v bývalé ŽS V Zálomu na Pískových dolech. Shromáždění jsou otevřená široké veřejnosti, a tak je navštěvují jak křesťané, tak i další lidé, kteří se chtějí o Bohu něco dozvědět. Kromě nedělních bohoslužeb je těžištěm našeho společenství setkávání během týdne v rodinném prostředí na domácích skupinkách.

  Co můžete očekávat? 

  • pohodovou atmosféru
  • inspirativní a praktické poselství vycházející z Bible
  • kvalitní program pro děti
  • možnost „být prostě spolu“ nad šálkem dobré kávy a skvělým domácím zákuskem

​​Navštívíte-li nás, rádi vás uvidíme. Naším krédem je pohoda a přijetí. Nemusíte si stoupat, modlit se, zpívat ani dělat nic, co dělají ostatní. Možná nebudete napoprvé rozumět všemu, co uvidíte nebo uslyšíte, ale to nevadí. Můžete se nás na cokoliv zeptat, žádné otázky nejsou zapovězeny.

Aktuální program shromáždění najdete v Kalendáři akcí, který dostanete při návštěvě nebo na našem webu.

Podívejte se také na naše online bohoslužby, které najdete každou neděli na našem Facebooku a webu. Více zde.

Poprvé na Zálomu. Jaké to bude a co můžu očekávat?

Před začátkem
Nejlepší je přijít o trochu dříve, než je přesně začátek. Je zde prostor se seznámit a poznat nové lidi.  Na úvod Vás přivítá vítací tým u vstupu, kde obdržíte kalendář akcí, případně brožurku s informacemi o nás.

Začínáme v 9:30
Po krátkém proslovu zazní několik písní, kterým u nás říkáme chvály a po nich následuje biblické poselství. V závěru setkání probíhá sbírka na aktivity společenství i různé charitativní projekty. Jelikož nejsme církev placená státem, veškeré náklady si hradíme sami. Vše je samozřejmě dobrovolné.

Dětská církev / koutek pro maminky
Pokud jste přišli spolu s dětmi, máme pro vás zajištěnou dětskou službu. Děti do tří let mohou být s rodiči ve společenské místnosti vybavené audiopřenosem z hlavního sálu. Pro starší děti (od 3 do 12 let) máme každou neděli zajištěn program v dětské církvi. Naším cílem je vytvořit pro děti místo, kam se budou rády každý týden vracet.

Kafe & modlitby na závěr
Na konci nedělního setkání jste zváni na kafe. Je to pro nás důležitý čas, kde je příležitost se poznat a navázat nová přátelství. Každou neděli máme k dispozici i modlitební místo, kde se s vámi budeme rádi modlit za vaše potřeby nebo potřeby vašich blízkých.

Tak v neděli naviděnou!