Kalendář KS Ostrava

Den pro rodinu 2023

Zveme Vás na náš letošní mini festival „Den pro rodinu“. Budeme mít opravdu bohatý program, tak jen připomínám, že jste všichni zváni a klidně zvěte i své přátelé.

Začneme v pátek společným grilováním a venkovním večerem modliteb a chval. Hosty budou baptisté ze Suchdola nad Odrou a kapela Adonai. V sobotu od 14 hodin vás zveme na odpoledne plné aktivit. Jedním z bodů bude Fyzikální show Tomáše Tyce, či vystoupení pěveckého sboru. Dále také skákací hrad, tvořivé dílny, lukostřelba či prezentace Royal Rangers. V neděli budeme mít po venkovní bohoslužbě zajištěné grilování, tak nemusíte spěchat domů, ale můžete si u nás za menší poplatek koupit i něco dobrého 🙂. 

Web akce: jihprorodinu.cz


Kalendář akcí:

Níže najdete kalendář našeho společenství, který obsahuje veškeré dění v naší budově na Zálomu. Ne všechny akce zde uvedené jsou otevřeny veřejnosti. Pohlédněte si prosím vždy i popis události. Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás těšit u nás na Zálomu.

Nedělní Bohoslužby: každou neděli od 9:30….více zde

Adresa pro přidání kalendáře do vlastní aplikace (Telefon,PC)… Otevřete svoji aplikaci kalendáře. Klikněte na přidat sdílený kalendář a vložte tento odkaz: https://calendar.google.com/calendar/ical/krh4kapuruhar1khhl07rhq39k%40group.calendar.google.com/public/basic.ics